ПН-СБ: 9:00 - 18:00

м.Київ, пр. Миколи Бажана, 30

Як правильно підібрати навісне обладнання для навантажувача на складі

Вибираючи якісне навісне обладнання для навантажувача, необхідно враховувати в першу чергу те, які завдання перед технікою ви ставите. Це чудова можливість розширити базовий функціонал та підвищити ефективність усіх складських операцій. Розповідаємо все про те, як правильно підібрати необхідне обладнання та на які параметри звернути увагу насамперед.

Види навісного обладнання для складських навантажувачів

Саме по собі навісне обладнання для вилкового навантажувача може допомагати виконувати різні функції. Категорій досить багато:

  • стандартні чи посилені вила. Потрібні для переміщення палет з вантажами різної маси;
  • бічні усунення. Необхідні для руху ліворуч і праворуч без переміщення самого навантажувача, що значно прискорює роботу;
  • позиціонери вил. Завдяки цьому можна зручно регулювати відстань між вилами, що особливо зручно під час роботи з палетами різних розмірів;
  • захвати для рулонів. Потрібні на складах, де часто мають справу з паперовою або текстильною та кабельною промисловостями.

Крім цього, можна звернути увагу на ротатори, ковші, відкидні платформи та подовжувачі вил, які можуть бути корисні вам на складі. Головне чітко визначитися з тими завданнями, які буде виконувати оператор на техніці, щоб визначити потрібні вам види навісного обладнання .

Як вибрати правильне обладнання для різних складських операцій

Для правильного вибору вам потрібно визначитися з особливостями робочого процесу та вантажу, що перевозиться. Ось кілька важливих особливостей:

  • для пакетованої продукції Ідеально підійдуть стандартні вила, позиціонери та сайдшифтери;
  • для вантажів без палет. Найкраще використовувати затискачі, а також спеціальні платформи з нахилом або спецзахоплення;
  • для роботи із м'якими упаковками. Вибирайте впевнено захоплення з гумовими накладками, які дозволять не пошкоджувати поверхню вантажу.

Тепер ви знаєте, як вибрати навісне обладнання для навантажувача і на що звертати увагу в першу чергу. Головне, щоб усі елементи були сумісні між собою.

Є велика кількість різного навісного обладнання, яке буде корисним під час роботи з різними вантажами. Для кожного завдання необхідно підібрати свої елементи, які дозволять виконувати робочі процеси швидше та якісніше. Необхідно при цьому враховувати вантажопідйомність, кут повороту та тип кріплення, а також відповідність моделі навантажувача.

Основні критерії вибору навісного обладнання

Вибираючи гідравлічне обладнання для складської техніки необхідно звертати увагу на ваш тип навантажувача, його вантажопідйомність та габарити майбутнього вантажу. Завдяки цьому вам буде набагато простіше визначитися з необхідними елементами та замовити їх доставкою до вашого міста у нашому інтернет-магазині. Необхідно додатково врахувати частоту використання, умови самого складу, на якому може бути обмежений простір, та швидкість виконання операцій оператором. 

Поради щодо обслуговування та продовження терміну служби навісного обладнання

Використовувати дійсно довго захоплення та вила для навантажувача вдасться в тому випадку, якщо проводити технічне обслуговування та доглядати техніку. Для цього потрібно:

  • проводити візуальний огляд. Перед початком роботи необхідно оглянути обладнання, щоб виявити тріщини, різні деформації чи те, що болти ослабли;
  • чистити обладнання. Після закінчення роботи необхідно очищати все від піску та бруду, особливо якщо проводилася робота з агресивними матеріалами;
  • змащувати рухомі елементи. Завдяки цьому знижується зношування під час робочих процесів;
  • стежити за гідравлікою. Не допускайте витоку масла, яке може пошкодити обладнання та сам навантажувач;
  • зберігати обладнання в сухому місці.

Завдяки грамотному обслуговуванню ви зможете не лише заощадити кошти на ремонті, а й підвищити ефективність роботи. Довгостроковість використання обладнання також безпосередньо залежить від догляду за всіма елементами.

 

Контакти

м.Київ, пр. Миколи Бажана, 30

+38 (097) 987 40 94

Forklift Service © 2023

Зворотній зв'язок